Circle K ma promocję na paliwo. Aplikacja ułatwia wszystko

Circle K ma promocję na paliwo. Aplikacja ułatwia wszystko

Stacja Circle K
Stacja Circle K
Źródło zdjęć: © GETTY | NurPhoto
Oskar Ziomek
15.12.2022 12:09, aktualizacja: 15.12.2022 16:41

Sieć stacji Circle K ogłosiła promocję na paliwo. Klienci, którzy 15 grudnia między godziną 14:00 a 17:00 zatankują wybrane paliwa, skorzystają z niższych cen aż o złotówkę, ale tylko korzystający z programu lojalnościowego dostaną dodatkowy kupon zniżkowy. Nowym klientom wszystko może ułatwić aplikacja Circle K.

Aby skorzystać z promocji na stacji Circle K, nie jest konieczne członkostwo w programie lojalnościowym Circle K Extra, ale potrzeba go, aby dostać dodatkowy kupon zniżkowy obowiązujący do końca stycznia 2023 r. Nowi klienci mogą łatwo dołączyć do programu, korzystając z aplikacji Circle K. Program na smartfony jest wygodny nie tylko z tego powodu. Pozwala również wyszukiwać stacje Circle K w pobliżu, a nawet płacić na nich za paliwo bez wychodzenia z samochodu.

Aplikacja Circle K dostępna jest zarówno na Androida, jak i iOS-a. Co istotne, można z niej korzystać bez zakładania konta, ale dopiero ono pozwoli zbierać punkty, korzystać z promocji na paliwo i docelowo odbierać spersonalizowane oferty. Można to zrobić już przy pierwszym uruchomieniu programu. Proces zaczyna się od wyboru kraju oraz podania numeru kontaktowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pierwsze uruchomienie aplikacji Circle K
Pierwsze uruchomienie aplikacji Circle K
Pierwsze uruchomienie aplikacji Circle K

Aplikacja Circle K wymaga do działania przynajmniej przybliżonego dostępu do lokalizacji w smartfonie. Dzięki temu działa funkcja proponowania najbliższej stacji benzynowej. Użytkownik może przy tym skorzystać z opcji nawigowania do celu. Aplikacja nie ma w sobie wbudowanej mapy - współrzędne mogą zostać przekazane np. do Google Maps, gdzie kierowca na własną rękę zaplanuje trasę do punktu docelowego.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)