Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Wojciech Cybulski
06.11.2011 15:31

Sposoby na modyfikację telefonów Sony Ericsson i Nokia N9, mobilne systemy operacyjne i subiektywna recenzja jakości serwisu Nokia Care - w tym tygodniu blogi użytkowników dobrychprogramów zostały zdominowane przez publikacje dotyczące urządzeń mobilnych. Zapraszamy do przeglądu bloga dobrychprogramów.

Nasz przegląd blogów dobrychprogramów zaczynamy od napisanego przez Krogulca poradnika dotyczącego telefonu Nokia N9. Autor pisze w nim kolejno o korzystaniu z trybu dewelopera i terminala, dostępie do plików przez WiFi, szybkiej zmianie tapety i przywracaniu ustawień i flashowaniu telefonu. Warto też zapoznać się z opublikowanym także przez Krogulca wpisem dotyczącym aktualizacji oprogramowania dla Nokii N900 i programie NaviFirm+. Fani Sony Ericssonów powinni natomiast przyjrzeć się bliżej tekstowi użytkownika PavloAkaLogan, w którym autor omówił wiele zagadnień dotyczących modyfikacji telefonów tej marki. Zamykając temat urządzeń mobilnych polecamy ciekawą publikację o robieniu screenshotów na różnych systemach mobilnych, takich jak iOS, Android czy WP7 oraz subiektywny wpis o jakości serwisu Nokia Care.

Nasi bloggerzy sporo uwagi poświecili także systemowi operacyjnemu Linux. Ludvick podzielił się z innymi użytkownikami interesującą informacją na temat popularności Ubuntu natomiast lucas__ opisał kilka nowości dotyczących środowiska KDE. Z kolei blind-oln pokusił się o krótkie porównanie systemu Linux i Windows działających na laptopie. O czym jeszcze w minionym tygodniu pisali użytkownicy portalu dobreprogramy? Użytkownik djfoxer opublikował interesujący wpis o tanich grach, natomiast MaXDemage pokusił się na kilka refleksji na temat Sieci, rozwoju technologii i komputeryzacji naszego życia. Swoje rozważania na temat uzależnienia od Internetu opublikował także Shaki81. Na koniec proponujemy tekst blogera tomilipin, z którego dowiemy się, jak radzić sobie z komputerowym spamem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)