doubleTwist ułatwi zakupy na Android Market

doubleTwist ułatwi zakupy na Android Market

Redakcja
31.03.2010 14:39

Aplikacja doubleTwist została wyposażona w nową funkcję, która ucieszy wszystkich użytkowników telefonów z mobilnym systemem firmy Google – integrację ze sklepem Android Market. Opcja ta dostępna jest na razie tylko dla użytkowników korzystających z Maków. Już niedługo ma się ona jednak pojawić również w wersji na komputery PC.

doubleTwist jest programem, który umożliwia szybką synchronizację plików multimedialnych pomiędzy komputerem, a urządzeniem przenośnym. Obecnie aplikacja ta, oprócz telefonów z systemem Android, współpracuje również z takimi urządzeniami jak Sony PSP, Amazon Kindle, Nintendo DSi, iPhone czy iPod.

Producent doubleTwist postanowił jednak nieco ułatwić życie wszystkim użytkownikom sklepu Android Market i dodał do programu nową opcję, integrującą zasoby sklepu firmy Google ze swoją aplikacją. Po uruchomieniu tego narzędzia, użytkownikowi wyświetlone zostaną trzy listy: promowanych oraz najpopularniejszych płatnych i darmowych programów. Po kliknięciu na dowolną pozycję pojawi się opis wybranego narzędzia, przykładowe zrzuty ekranu oraz opinie. Co więcej, doubleTwist wyposażony został w wyszukiwarkę ułatwiającą znajdowanie wybranych aplikacji (opcji tej brakuje w serwisie Android Market).

Nowa funkcja nie jest jednak wolna od pewnych niedociągnięć. Do największych wad trzeba zaliczyć niewyświetlanie kategorii przeglądanych programów czy niemożność bezpośredniego ściągania wybranych aplikacji oraz synchronizowania ich z telefonem jedynie przy pomocy doubleTwist (nadal niezbędne jest każdorazowe skanowanie kodu kreskowego przy pomocy wbudowanego w urządzenie skanera).

Wszyscy posiadacze komputerów Mac mogą pobrać najnowszą wersję aplikacji z oficjalnej strony producenta. Warto przypomnieć, że producent doubleTwist udostępnia również webową wersję katalogu programów dostępnych na Android Market.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)