WhatsApp: koniec pomyłek. Posłuchaj, zanim wyślesz

WhatsApp: koniec pomyłek. Posłuchaj, zanim wyślesz

WhatsApp w smartfonie
WhatsApp w smartfonie
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
16.12.2021 14:54

WhatsApp dostał nową funkcję, dzięki której użytkownicy unikną wysyłania niedokończonych lub niewyraźnych wiadomości głosowych. Komunikator zyskał opcję odsłuchiwania nagrań przed ich wysłaniem.

WhatsApp otrzymał aktualizację, po której użytkownicy mogą odsłuchiwać wiadomości głosowe po nagraniu, ale jeszcze przed ich wysłaniem. Choć taka opcja wydaje się błahostką, w praktyce może pozwolić uniknąć niewyraźnie nagranej lub przedwcześnie zakończonej wiadomości. Dotychczas w WhatsAppie nie było to możliwe.

Odsłuchiwanie nagranych wiadomości to po prostu kolejny etap akceptacji podczas ich wysyłania. Z tego miejsca użytkownik WhatsAppa może dane nagranie wysłać do odbiorcy lub usunąć i zdecydować się na ponowne podejście do nagrywania. Wiadomości głosowe pozwalają szybciej przekazać dużą ilość informacji w sytuacjach, kiedy rozmowa na żywo nie jest możliwa, a pisanie tekstu - uciążliwe.

Warto zwrócić uwagę, że możliwość odsłuchiwania nagrań to tylko jedna z nowości, które niedawno trafiły do WhatsAppa. Niedawno opisywaliśmy także domyślne ukrywanie statusu przed użytkownikami, których nie ma w książce adresowej. To zmiana wprowadzona z myślą o prywatności korzystających z komunikatora.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)